Vaše vzkazy

9. 7. 2007

Oficiální stránky

(MilanM, 28. 7. 2007 11:07)

Tak už jsem je našel...no, ale dost mě zklamaly.
Na druhou stranu však nic není dokonalé a vše má svůj čas. Zajímavé by bylo udělat vaše obecní stránky stejným nebo podobným způsobem jako jsou tyto hasičské.

Ad Milan P

(MilanM, 28. 7. 2007 10:57)

Děkuji za odpověď!!!
Ještě by mě zajímalo, jaké jsou ty oficiální webové stránky vaší obce, možná jsem špatně hledal, ale asi jsem je nenalezl.
A ještě dotázek...když v zámku bylo sídlo JZD, tak tam sídlil i Obecní úřad /MNV/ a nebo sídlo MNV bylo v budově jako je dnes?

odpověď na dotaz MilanaM

(Milan P, 26. 7. 2007 22:43)

Děkuji za pochvalu stránek SDH a trochu na vysvětlení.Obec Hoštice byla do revoluce střediskovou obcí a byly zde združeny obce Milejovice a Přechovice.
Bylo to hlavně tím, že v Hošticích bylo sídlo JZD a to zaměstnávalo lidi i z okolních obcí.
Obec hoštice má vlastní oficiální stránky, ale bohužel jejich ovládání je trochu složitější a tak v nich nemáme to, co bychom tam chtěli mít. doufám žě ale v nejbližší době vše napravíme. Milan Pěnča - místostarosta obce Hoštice-provozovatel stránek SDH Hoštice

fdg

(Eliss, 22. 7. 2007 13:49)

ahoj tatí máš pěknej blog a dokonce ti sem chodí víc lidí než ke mě:-)a to jsem myslela,že hasiči nikoho nezajímaj...jsem se spletla no..jinak to tu máš fakt hezký:-)jen tak dál!

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4