Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a brigády SDH Hoštice za 2010

23. 2. 2010

Akce a brigády za rok 2010

16.1.2010 se na ranči Šimona Pláničky uskutečnila VVH SDH Hoštice. Bohužel účast členů byla tak malá (26), že nebyla ani usnášení schopná.Pokud to takhle půjde dál, tak budeme muset tuto situaci řešit. Jinak vše proběhlo v klidu , po skončení zahrála skupina "Monkeys" a to výborně. Došlo i na tombolu.

Obrazek

Obrazek

23.1.2010 se starosta sboru s Michalem Habichem zúčastnili VVH SDH Nihošovice. Schůze byla prestižně připravená a zábava s bohatou tombolou byla na jedničku. Děkujeme za pozvání .

12.2.2010 - příprava hasičárny na masopust

13.2.2010 - Masopust. Ve13:00 jsme se v maskách sešli u hospůdky V podzámčí, kde jižod rána probíhala vesnická zabijačka. Majitel pro nás připravil grůček a po sečkání na opzdilce jsme přes luka vyrazili k Troškům. Masek se sešlo letos kolem 50. Závěr se uskutečnil jak je již zvykem v hasičárně u polévky a zabijačkového guláše. Škoda jen, že hasičárna nejde tak dobře vytopit. Po celý masopust nám vyhrával Zdenda na harmoniku, Ivan na vozembouch a Michala. Večer se pak Zdeněk vystřídal s Milanem na kytaru.

ObrazekObrazek 

14.2.2010 - dopíjení sudu a částečný úklid hasičárny po masopustu

21.3.2010 - sešli jsme se po roční pauze na sběru železa .             Sešlo se nás 13 a svezli jsme s Honzíkem celé dva valníky šrotu.

ObrazekObrazek   

27.3.2010 - starosta sboru se zúčastňuje voleb do okresního sdružení Strakonice. Starostkou OSH Strakonice  na pětileté volební období byla zvolena pani Jaroslava Boukalová. Blahopřejeme.

27.3.2010 - proběhlo hned několik brigád. Jako první na čistišce odpadních vod (2 členové )a druhá na úklid obecního lesa a pálení klestí. (5 členů)

22.5.2010 - navštívili naši zástupci- Milan a Sláva H - paní Matouškovou a popřáli jí k jejím 80. narozeninám hodně štěstí a zdraví do dalších let.

Obrazek

 29.5.2010 - splečně s OÚ Hoštice, spolkem FoFo, hospůdkou v Podzámčí a za přispění Franty Náprstků jsme zoganizovali Den dětí plný her a soutěží. Letos byl ochuzen o divadlo proděti i o požární plošinu, přesto se děti bavily a z dárečků měly velikou radost. Děti soutěžily v překážkové dráze, v jízdě na motokáře, ve vrhu koulí a na závěr si všichni mohli vyzkoušet chůzy na chůdách.ObrazekObrazek 

 

                          

 

Náhledy fotografií ze složky Masopust 2010