Akce a brigády 2019

28. 1. 2019

Akce a brigády 2019

26. ledna se uskutečnila valná hromada SDH Hoštice. Proběhla hladce, účast členů byla tentokrát veliká. Při schůzi obdržel starosta sboru Milan Pěnča vyznamenání od starostky OSH  Strakonice za zásluhy o požární sport. Po oficiální části vše pokračovalo chutnou večeří , následovala taneční muzika a došlo i na tombolu.

Všichni se bavili a tak můžeme říct, že se akce vydařila.

img_0116.jpgimg_0125.jpg

2.března se jako již každý rok uskutečnil Masopustní průvod obcí. V Podzámčí se sešlo na 50 masek, dorazili i dva muzikanti a tak se mohlo ve 13:00 hodin vyrazit. Letos se vyrazilo nejdřív k bytovkám , aby nás také jednou viděli v plné síle. Hrálo se a zpívalo až pomalu do tmy a pak se všichni schopní přesunuli do hasičárny na masíčko , občerstvení a při muzice se opět vydrželo až do ranních hodin.

img_0454-1200.jpg    img_0429-1200.jpg

V sobotu 9.března připravili hasiči společně s obecním úřadem pro naše ženy k příležitosti MDŽ taneční zábavu, která se uskutečnila v hasičárně. Tancovalo se a zpívalo opět do ranních hodin.

V úterý 19.března navštívili naši zástupci společně se zástupci obce Honzu Janouška a popřáli mu k jeho 70. narozeninám

.img_0491.jpgimg_0493.jpg